طراحی سایت

طراحی وب سایت

با داشتن وب سایت جذاب و حرفه ای به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود باشید

طراحی سایت، جذاب و حرفه ای با عملکرد مناسب قطعاً مهم ترین اصل در طراحی وب سایت به شمار می آید، وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. پس طراحی وب سایت شما اهمیت بسیار زیادی دارد. طراحی وب سایت با کد نویسی تمیز و رعایت کردن اصول سئو سایت باعث میشود در کنار رابط کاربری حرفه ای و کاربر پسند و جذاب برای کاربران، یک سایت با ارزش برای گوگل نیز خلق کنید در کنار همه این موارد سایت شما باید هویت و ساختار نیز داشته باشد، سایت شما باید نشان دهد که کسب و کارتان در چه مسیر و هدفی در حال حرکت است. تمام آنچه برای ساختن یک وب سایت عالی نیاز است در یک جا جمع شده است تا شما را در این مسیر همراهی کند، ما تمام استانداردهای روز طراحی سایت را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد و وب سایتی منحصر به فرد و جذاب برای شما خلق خواهیم نمود.

اگر به مشاوره یا خدمات طراحی سایت نیازمند هستید

مشاورین ما منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند

پشتیبانی فندق

مراحل طراحی سایت

طراحی سایت شما به شکل زیر انجام خواهد شد

پیاده سازی کد ها

پیاده سازی نهایی سایت

تیم برنامه‌نویس‌های ما طرح گرافیکی مورد تائید شما را تبدیل به یک وب سایت واقعی می‌کنند. کدنویسی سایت به اصولی‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود. و شما یک سایت با عملکرد مناسب و بهینه خواهید داشت

طراحی گرافیک سایت

طراحی گرافیک سایت

پس از طراحی طرح شما، طراحان ما بر اساس طرح اولیه و هویت بصری کسب و کارتان، وب سایت شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات سایت شما را به صورت گرافیکی مشخص می‌کنند.

طراحی وایرفریم سایت

طراحی وایرفریم و طرح اولیه

در طراحی وایرفریم ما با در نظر گرفتن نیازهای شما، یک طرح کلی از صفحات سایت شما طراحی خواهیم کرد. یک نقشه از ساختار صفحات و چیدمان و موقعیت المان های سایت برای درک بهتر ساختار سایت و عملکرد برای شما آماده میکنیم.

طراحی وب سایت و رابط کاربری

خدمات طراحی سایت

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کار شما است.

آموزش و پشتیبانی

ما مدیریت وب سایت شما را به شما آموزش میدیهم تا بتوانید به راحتی سایت خود را مدیریت کنید

وب سایت واکنش گرا

ما سایت شما را طوری طراحی میکینم که در هر رزولیشن تصویر به خوبی نمایش داده شود

پنل مدیریت و کنترل کامل

شما به راحتی در بخش مدیریت میتوانید تمام قسمت های سایت را مدیریت کنید

رعایت استاندارد های طراحی سایت

ما تمام اصول و استانداردهای لازم برای طراحی یک سایت کاربردی را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد.

هزینه طراحی وب سایت شما چگونه محاسبه خواهد شد؟

ما همیشه سعی کردیم در طراحی سایت با مشتری شفافیت کامل داشته باشیم و همیشه برای طراحی سایت دو راه پیش روی آنها قرار میدیم، اولین راه طراحی اختصاصی برای وب سایت است. طبیعتاً این روش زمان بر بوده هزینه بیشتری برای ما و شما خواهد داشت(پروژهای اختصاصی خاص با خواسته متفاوت در عملکرد). راه دوم استفاده از یک سیستم مدیریت محتوای خاص(وردپرس، جوملا، دروپال، مجنتو) که از طریق آن می‌توانید با یک هزینه مناسب و زمان کمتر سایتی حرفه ای و انعطاف پذیر داشته باشید.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی