سئو سایت و مشاوره

مشاوره و سئو سایت در اصفهان

سئو و بهینه سازی سایت باید اصولی و هدفمند باشد

سئو سایت و مشاوره سئو در اصفهان با اصولی ترین روش های سئو برای شما معجزه میکند، شما نمی توانید گوگل رو فریب دهید که بهترین هستید حتی اگه خودتان اینطور فکر کنید.شما از طریق سئو  اصولی سایت و نتایج خوب در گوگل بهترین معرفی از خود و کسب کار خود برای کاربران رقم میزنید.باید سعی کنین برای کاربران سایت تون ارزشی خلق کنین که در نهایت شما را به عنوان بهترین انتخاب کنن. این چیزیه که به شما کمک میکنه برنده این بازی باشین.شاید نزدیک ترین جمله برای سئو سایت این جمله باشد؛ مجموعه راهکارهای که باعث بهبود کارایی سایت شود و با تولید محتوای با کیفیت که در راستای تجربه کاربری خوب و بازخورد مثبت کاربران هدف گذاری می شود، سئو در واقع یک مسابقه است که به ازاء هر کلمه کلیدی در موتورهای جستجو برگزار میشود ما در اصفهان برای اینکه شما بتوانید به نتایج مطلوب سئو دست پیدا کنید همراه شما هستیم.

سایر خدمات دیجیتال مارکتینگ  ما را میتوانید در این بخش مشاهده کنید.

خدمات سئو سایت در اصفهان

افزایش سرعت سایت بهبود عملکرد و کلیه پیش نیاز های اولیه سئو سایت برای شما

سئو سایت در اصفهان به اقداماتی گفته می شود که بر روی سایت شما اعمال می شود تا بر روی عبارت کلیدی هدف در نتایج اولیه موتور جستجوی گوگل دیده شوید.

آنالیز دقیق وب سایت

سایت شما را مورد بررسی قرار میدیهم و ضعف های آن را بیان می کنیم تا شما بهتر بتوانید بر روی سئو سایت خود تمرکز کنید.

نمایش در صفحه اول

نمایش سایت شما در صفحه اول گوگل سبب فروش بیشتر ، بازدید بیشتر ، مشتری بیشتر و شناخت بیشتر از شما خواهد شد .

سئو داخلی و لینک سازی

پس از آنالیز سایت شما ،مشکلات و ایرادات آن برطرف می شوند و سئو داخلی سایت لینک سازی اولیه آن انجام می گیرد

ساخت بک لینک

ما برای ارتقا عبارات کلیدی از بک لینک سازی طبیعی استفاده می نماید. تا شاهد ارتقا عبارات کلیدی شما در گوگل شویم.

افزایش سرعت عملکرد سایت

سرعت سایت بررسی می شوند و جهت بالا بردن سرعت عملکرد سایت ،عکس ها وکدها سایت بهینه خواهند شد.

انتخاب عبارات کلیدی مد نظر

سعی ما انتخاب عبارات کلیدی پربازدید برای سایت شما بوده تا شما شاهد فروش بیشترمحصولات و بازدید بیشتر سایت شوید.

اگر به مشاوره یا خدمات سئو سایت در اصفهان نیازمند هستید

مشاورین ما منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند

پشتیبانی فندق
سئو و آنالیز سایت

سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان

سئو خوب یعنی خلق ارزش برای مخاطب

مفهوم سئو خیلی ساده و قابل درک است، اون چیزی که سئو سایت رو پیچیده می کنه رقابتی هست که جمع بزرگی از کسب و کارهای آنلاین همگی برای بدست آوردن اون جایگاه های بالا در حال تلاش و رقابت هستند، سئو یعنی شما جلوی چشم کسایی باشید که دنبال تون میگردن و این خواسته را ما در اصفهان برای شما به تحقق میبخشم، اگر شما صاحب کسب و کار در اصفهان هستید میدانید که شبکه‌های اجتماعی و دیجیتال مارکتینگ دیگر تبدیل به بخشی از زندگی روزمره بسیاری از ما و شهروندان اصفهانی شده‌اند. ما به واسطه این شبکه‌ها اخبار شهر اصفهان و کشور را دنبال می‌کنیم، مطالب مورد علاقۀ خود را در مورد کسب کارهای و مناطق دیدنی و گردشگری می‌خوانیم و با استفاده از شبکه های اجتماعی با دوستان خود در ارتباط هستیم. اما همیشه اولین بستر برای پیدا کردن هر خدمت، محصول یا کسب و کاری به واسته گوگل و دریافت نتایج مطلوب از در نتایج جستجو گوگل است و این جاست با داشتن سئو خوب و اصولی میتوانید کسب و کار خود را مطرح کنید و از سایر رقبا پیشی بگیرید.

سئو سایت در اصفهان

سئوی اصولی، سکوی پرتابی برای تجارت شما

سئو فراتر از یک تعریف ساده است

۱- صفحه اول گوگل پر ارزش ترین مکان ممکن:  اکثر مخاطبان از طریق جستجویی که روی کلمه خاص انجام میدهند وارد سایت‌های مختلف می‌شوند. ۶۴ درصد کاربران روی ۳ نتیجه اول صفحه یک گوگل، کلیک می‌کنند. و این آمار اهمیت قرار گرفتن وبسایت در نتایج بالای جستجو را به خوبی نشان می‌دهد. سئوی اصولی به شما کمک می‌کند در این جایگاه ارزشمند حضور داشته باشید.
۲- اعتماد کاربران را جلب کنید: آمار و نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد کاربران به سایت‌های پرمخاطب اعتماد بیشتری دارند. طراحی رابط کاربری مناسب سایت و ایجاد یک تجربه خوب برای کاربر باعث میشود کاربران حسی خوبی در سایت شما پیدا کنند و به سایت شما اعتماد کنند و این باعث بالا رفتن اعتماد کاربران به سایت و ایجاد یک سئو خوب به شمار می آید.
۳- با رفتار مخاطبان آشنا شوید: تحلیل کاربران سایت به شما کمک می‌کند تا مخاطب های  هدف خود را مشخص کنید. و این امر برای پیشرفت در وضعیت سایت ما، لازم است بدانید سایتتان و حتی خدمتتان برای کدام گروه سنی جذاب‌تر کنید، و ده‌ها سوال دیگر… تیم سئو سایت این تحلیل‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهند تا بتوانید آگاهانه، کالا و خدماتتان را برای مخاطبان عرضه کنید.
۴- از سایر رقبا سئو عقب نمانید: الگوریتم‌ها و قوانین گوگل هرسال تغییر می‌کنند. اصول سئو نیز هم‌پای این تغییرات، به روز می‌شوند برای اینکه سایت خود را در نتایج بالایی همواره داشته باشید یکی از وظایف اصلی تیم سئو سایت ما اطلاع رسانی از این قوانین و پیاده کردن برای شما است.
۵- سایت را بهینه سازی و مشکلات سایت را برطرف کنید: همان‌طور بیمار برای درمان به پزشک نیاز دارد.وظیفه ماست که عملکر سایت شما را بهبود ببخشیم و سایت بهینه برای شما خلق کنیم.

زمان بندی تولید محتوا

تولید و انتشار محتوا با کیفیت و سئو شده مهم‌ترین رکن در برنامه زمان بندی انتشار محتوا و برنامه بازاریابی محتوا هر کسب و کاری است. از این رو هرسایتی برای موفقیت و داشتن نتیجه مطلوب در نتایج جستجو نیازمند تولید محتوای با کیفیت، بهینه، و انتشارمنظم و کاربردی است.

خلاقیت در تولید محتوا

اگر بخواهیم تاثیر شگفت انگیز تولید محتوا با کیفیت را در رشد کسب و کار و بازاریابی محتوا در یک جمله ساده بیان کنیم، میتوانیم بگویم که تولید محتوا خوب و توزیع محتوا در جای درست باعث انتقال حس خوب و ایجاد وفاداری در کاربر و جذب مخاطب بیشتر و رشد بهتر کسب و کار می شود.

طراحی سایت با اصول سئو

توجه به اصول سئو در طراحی سایت و ساختار کلی یک وب سایت یکی از پیش نیاز های اولیه و مهم در پروژه سئو است،دقت به نوع کد نویسی سرعت عملکرد و بهینه بودن کد ها و ساختار سئو بیس کار الویت اصلی . پیش نیاز اساس در سئو سایت به شمار می آید

سئو داخلی سایت

سئو داخلی سایت شروع فرآیند سئو سایت می باشد و قبل از انجام سئو خارجی و برای بهینه سازی ساختار سایت و تمامی بخش هایی که در وب سایت قرار دارند، انجام می شود. انجام درست سئو داخلی در ساختار سایت و پیاده سازی ساختار مطابقفاکتورهای مورد توجه موتور جستجو نیمی از راه سئو داخلی سایت به شمار می آید.

سئو خارجی سایت

سئو خارجی تکنیک هایی هستند که برای بهینه سازی و ارتقا رتبه کلمات مورد هدف ، در منابعی خارج از سایت انجام می شوند. سئو خارجی شامل مواردی مانند لینک سازی در سایتهای مرتبط ، به اشتراک گذاری مطالب سایت و فعالیت در شبکه های اجتماعی است.

برخی از خدمات سئو سایت در اصفهان

سئو به عنوان یکی از روش های تاثیرگذار دیجیتال مارکتینگ در اصفهان جذب بازدیدکننده را برای سایت ها به همراه خواهد داشت. هدف اصلی از طراحی سایت در اصفهان نیز جذب بازدیدکننده واقعی است که سئو سایت دستیابی به این هدف را آسان می کند. انجام سئو در اصفهان باید قبل از شروع طراحی سایت آغاز می شود و در تمامی مراحل طراحی سایت باید ادامه داشته باشد. سایت بدون سئو هیچ نقشی در  توسعه خدمات شما نخواهد داشت. برخی از خدماتی که در کنار مشاوره سئو به شما ارائه میدهیم به شرح زیر است.

سئو و بهینه سازی سایت۰%

سئو داخلی سایت۰%

سئو و لینک سازی۰%

تولید محتوا سئو شده۰%

تبلیغات در گوگل۰%

سوالات متداول سئو سایت در اصفهان

Frequently Asked Questions

چگونه سایت خود را سئو کنیم؟

سئو سایت به مجموعه ای از اقداماتی اطلاق می‌گردد، که فاکتورهای زیادی را شامل می شود، از نام دامنه سایت گرفته تا آیتم های پیچیده تری مانند سرعت سایت، لینک سازی، سئو تصاویر، محتوا بهینه و فیلدهای بیشمار دیگری که باعث دریافت رتبه مطلوب در نتایج جستجو می شود و در بیان کلی تر سئو به معنای انجام یک سری اقدامات و فاکتورها برای کسب حداکثر امتیاز ممکن از کاربران و موتورهای جستجو است. از جمله این فاکتورها می توان به استفاده صحیح از کلمات کلیدی،توضیحات و عناوین مناسب، سرعت بارگذاری وب سایت، زمان حضورکاربران ، لینک سازی، نمایش صحیح وب سایت در دستگاه های موبایل و غیره اشاره کرد.

هزینه سئو سایت چگونه محاسبه می شود؟

هزینه سئو معمولا بر اساس وضعیت فعلی سایت و بررسی وضعیت رقبا کلمات کلیدی مرتبط و سختی کلمات و رقابت بر روی یک کلمه کلیدی خاص محاسبه می گردد، بعضی مواقع هزینه راه اندازی کمپین های گوگل ادز، بک لینک و حتی تبلیغات بنری و رپورتاژ آگهی نیز به هزینه های سئو اضافه می شود، حتی در بعضی مواقع هزینه تولید محتوا و تبلیغات در شبکه های اجتماعی و حتی بازسازی ساختار اصلی سایت نیز به هزینه سئو اضافه می شود، البته میتوان خدمات سئو را در دسته بندی های مختلفی شامل بهینه سازی سایت، بازاریابی محتوا، لینک سازی و … قرار داد و برای هرکدام هزینه مشخصی اعلام نمود. قدم اول آنالیز دقیق سایت و تصمیم گیری در مورد خدمات مورد نیاز است که بر همین اساس میتوان تخمین درستی از هزینه سئوسایت ارائه نمود.

آیا دریافت رتبه اول گوگل و سئو تضمینی حقیقت دارد؟

یکی از مواردی که ما بعد از چندین سال فعالیت در حوزه سئو همواره از زبان مشتریان خود شنیدیم،این است که برخی از دوستان فعال در حوزه سئو برای جذب مشتری و فریب مشتری از سئو تضمینی استفاده میکنند، باید بگوییم خیر به هیچ عنوان هیچ تضمینی برای سئو وجود ندارد، وقتی که هر روز شاهد این هستیم که الگوریتم های جستجو گوگل در حال به روزرسانی هستند و رقبا شما در حال پیشرفت داشتن رتبه اول و نتایج مطلوب در جستجو گوگل نیازمند داشتن دانش سئو به روز تحلیل رفتار و وضعیت رقبا در فضای آنلاین و داشتن سایتی با سئو اصولی است، که نیاز مند پیاده سازی یک برنامه مداوم و طولانی مدت است که اتفاقات خوبی برای شما خلق کند.

مشاوره سئو در اصفهان

ما همیشه سعی کردیم در خصوص خدمات دیجیتال مارکتینگ در اصفهان و بخصوص ارائه خدمات سئو سایت در اصفهان و مشاوره سئو که به مشتریان خود ارائه میدهیم شفافیت کاملی داشته باشیم و همیشه برای ارائه خدمات سئو سایت بهترین و بهینه ترین راه را پیش پای آنها قرار بدهیم،همواره مشاوره اصولی در خصوص سئو سایت یک امر تجربی است که نیاز به داشتن تجربه کافی در این مورد را دارد و قبل از هر مشاوره ای باید خواسته شما و کسب کار شما بررسی شود تا بتوانیم بهترین عملکرد را برای شما براورده کنیم،اگر به مشاوره و حتی استعلام هزینه سئو سایت در اصفهان هستید، کافیست که با کارشناسان ما درخواست خود را مطرح کنید تا برای شما وقت مشاوره حضوری و یا آنلاین فراهم کنند تا هرچه سریع تر به جایگاه خود در نتایج جستجو برسید.

سئو سایت