دیجیتال مارکتینگ

خدمات دیجیتال مارکتینگ در شهرکرد

هر آنچه که شما برای رشد کسب و کار خود در دنیای دیجیتال لازم دارید

دیجیتال مارکتینگ امروزه بخش مهمی از نیاز هر شرکت، سازمان و کسب کاری در شهرکرد شده است، تاثیر و ارزش افزوده ای که به واسطه خدمات دیجیتال مارکتینگ در برندسازی، معرفی کسب و کار و افزایش فروش حاصل می شود الویت اصلی هر شرکت و کسب و کاری در شهرکرد خواهد بود. ما در حال حاضر با ارائه کلیه خدمات دیجیتال مارکتینگ در شهرکرد مانند: سئو سایت، تبلیغات آنلاین، تبلیغات موبایلی، تبلیغات بنری، طراحی سایت، مدیریت و تولید محتوای اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی به کسب و کارها کمک می کنیم تا آنها را به اهداف تجاری مد نظر خود برسانیم.

برخی از خدمات دیجیتال مارکتینگ ما در شهرکرد

دیجیتال مارکتینگ کاری میکند که شما را همگان بشناسند

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی

تولید محتوا

تولید محتوا

بازاریابی شبکه اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی

طراحی رابط کاربری

طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری

سئو سایت

سئو و بهینه سازی

تبلیغات اینترنتی

تحلیل و توسعه کسب و کار

اگر به مشاوره یا خدمات دیجیتال مارکتینگ در شهرکرد نیازمند هستید

مشاورین ما منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند

پشتیبانی فندق

طراحی سایت در شهرکرد

وب سایت مهم ترین پایگاه شما در دنیای دیجیتال برای میزبانی از مخاطبان
در دنیای دیجیتال وب سایت بزرگترین و مهم ترین ویترین برای کسب و کار شما است. پس طراحی وب سایت شما اهمیت بسیار زیادی دارد. شما به واسطه آن میتوانید کسب و کار خود را از شهرکرد به سایر استان ها معرفی کنید، مشتریان جدید تری خلق کنید و حتی خدمات و برند خود را به سایرن معرفی نمایید، طراحی سایت با طراحی دقیق و کد نویسی تمیز و رعایت کردن اصول سئو باعث می شود در کنار داشتن سایت حرفه ای و کاربر پسند که معرف خوبی از شما در دنیای دیجیتال است، یک سایت با ارزش برای گوگل نیز خلق کرده باشید در کنار همه این موارد سایت شما باید نشان دهد که کسب و کارتان در چه مسیر و هدفی در حال حرکت است. تمام آنچه برای ساختن یک وب سایت عالی نیاز است در یک جا جمع شده است تا شما را در این مسیر همراهی کند، ما وب سایتی منحصر به فرد و جذاب برای شما خلق خواهیم نمود.
طراحی سایت
تولید محتوا سایت و اینستاگرام

تولید محتوای شبکه های اجتماعی در شهرکرد

با تولید محتوای کسب و کار خود را متحول کنید و مشتریان وفاداری خلق نمایید
در شهرکرد و کسب و کارهای که همواره در حال رشد و پیشرفت هستند، اهمیت زیادی به تولید محتوا  می دهند، شما هم اگر اهداف بلند مدتی برای کسب و کار خود دارید. حتما به  تولید محتوای شبکه های اجتماعی خود دقت زیادی داشته باشید، محتوای با کیفیت اصلی‌ترین عامل موفقیت هر کسب و کار آنلاینی به شمار می آید. اگر به خدمات تولید و بازاریابی محتوا در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و … و تولید هر محتوایی از تصویر گرفته تا محتوای متنی و موشن گرافیک در شهرکرد نیازمند هستید و یا تمایل دارید محتوای سئو شده برای سایت خود داشته باشید کافیست که با کارشناسان ما تماس بگیرید ما در تولید و بهینه سازی محتوا سایت و شبکه های اجتماعی همراه شما خواهیم بود.

تبلیغات آنلاین در شهرکرد

از طریق رسانۀ مورد علاقۀ مشتریان با آنها ارتباط برقرار کنید!
اگر شما کسب و کاری داشته باشید و یا به دنبال معرفی برند خود به خارج از شهرکرد هستید، میدانید که شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات آنلاین دیگر تبدیل به یکی از حیاتی ترین فضاهای تبلیغاتی و معرفی محصولات و کسب و کار شده اند به نحوی که فضای دیجیتال به یکی از بستر های اصلی ارتباطی و تعامل با افراد چه در بین مردم شهرکرد و چه ایران تبدیل شده است. بنابراین تبلیغات آنلاین در شهرکرد می‌توانند فرصتی خوب برای رشد کسب و کارهای تجاری و معرفی به سایر افراد ایجاد نمایند تا نام خود را در ذهن کاربران و افرادی که در فضای دیجیتال فعالیت دارند حک کند. تبلیغ شما بروی فضای آنلاین و بستر های دیجیتال می‌تواند تاثیر بسزایی در درآمدتان و شناخت برند و خدمت شما داشته باشد، اگر در خصوص نوع و نحوه پیاده سازی تبلیغات آنلاین سوالی دارید کافیست با مشاورین ما تماس بگیرید.
تبلیغات شبکه های اجتماعی
بازاریابی تولید محتوا

تولید محتوا سایت در شهرکرد

با بازاریابی محتوا کاری کنید که مشتریان شما را به عنوان یک منبع معتبر بشناسند

همیشه تولید محتوای تخصصی و کاربردی یکی از روش های جذب بیشتر مخاطب به کسب و کار شما  در شهرکرد و بهتر است بگویم بازاریابی محتوایی برای شما است یک گفته معروف در اینترنت وجود دارد و آن اینکه محتوا پادشاهی می‌کند.اگر شما در فضای دیجیتال فعالیت میکند و نیازمند تولید محتوای تخصصی چه به صورت متن تصویر و یا ویدیو در شهرکرد هستید آژانس دیجیتال مارتینگ فندق در این مسیر همراه شماست، اگر شما به طور مرتب و برنامه ریزی تولید محتوا کنید، موتورهای جستجوگر بیشتر شما را نمایش می‌دهند و در نتیجه کاربران شما افزایش می‌یابند و وضعیت مطلوبی در نتایج جستجو پیدا میکنید.

دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات آنلاین در شهرکرد

معرفی برخی از خدمات دیجیتال مارکتینگ ما در شهرکرد

تولید محتوا در شهرکرد

یکی از مهم ترین مواردی که در دیجیتال مارکتینگ و جذب بهتر مخاطب و ارزش گذاری برای کسب و کار شما بسیار تاثیر گذار است محتوا است. تولید محتوای تخصصی یکی از چالش‌هایی است که دنیای کسب و کار متخصصان تولید محتوا را به خود مشغول کرده‌ است.حوزه تولید محتوا به شدت نیاز به متخصصانی دارد که بتوانند بهترین و گزیده‌ترین نوع محتوا را تهیه و ارائه دهند. قطعاْ محتوای خوب در هر کسب و کاری پادشاه است و نتایج بسیاری مطلوبی برای شما رقم میزند، ما با داشتن چندین سال سابقه در حوزه تولید محتوا در شهرکرد این نیاز شما را برآورده می کنیم.

ایمیل مارکتینگ

یکی مواردی در دیجیتال مارکتینگ برای جذب دوباره مخاطب و یا معرفی بهتر محصولات استفاده میشود ایمیل مارکتینگ است، ایمیل مارکتینگ بخشی از استراتژی کلان شما برای بازاریابی دیجیتال است. استراتژی‌های ایمیل مارکتینگ به شما کمک می‌کند تا محصولات و خدمات خود را از کانال ارتباطی ایمیل ، به فروش برسانید و نرخ بازگشت سرمایه خود را به حداکثر حالت ممکن ارتقا دهید. ما با داشتن بانک ایمیل به تفکیک کسب و کارها در شهرکرد مختلف به شما کمک میکنیم تا به این خواسته به طور هدفمند دست پیدا کنید.

تبلیغات موبایلی

حقیقتی که از دید همه پنهان نیست این است که بیش از نیمی از زمانی که در تمام رسانه‌های دیجیتال گذرانده می‌شود مختص به استفاده از تلفن همراه است. بنابراین، تبلیغات موبایلی در شهرکرد می‌تواند از جایگاه ویژه‌ای برای جذب  بهتر مشتری برخوردار باشدموبایل ها در حال حاضر بهترین کانال ارتباط شما برای هدف قرار دادن مخاطبین خاص هستند. امروزه تبلیغات موبایلی جایگاه ویژه ای در معرفی کسب و کارها پیدا کرده اند اگر تصمیم دارید کسب و کار خود را معرفی کنید و کمپین های تبلیغات بنری در تلفن همراه داشته باشید و حتی کمپین های cpa و cpi برای بازخورد بهتر در نصب و معرفی اپلیکیشن خود داشته باشید کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

طراحی سایت در شهرکرد

اگر تصمیم دارید در فضای دیجیتال کسب کار خود را آغاز کنید و با بهره گیری دیجیتال مارکتینگ کسب و کار خود را در شهرکرد رونق ببخشید، اولین و اصولی ترین راه برای شما داشتن یک وب سایت کاربردی، انعطاف پذیر و کاربرپسند است، آژانس دیجیتال مارکتینگ فندق با بهره گیری از جدید ترین متد طراحی سایت شما را در این مسیر همراهی میکند تا بتوانید سایتی بهینه با عملکرد مطلوب که اصلی ترین پایگاه شما در فضای دیجیتال است در اختیار داشته باشید.

سئو سایت و بهینه سازی در شهرکرد

داشتن یک وب سایت اولین قدم در وارد شدن به فضای آنلاین است ولی مهم ترین راه نیست، در مبحث دیجیتال مارکتینگ شهرکرد، سئو و بهینه سازی سایت مهم ترین قدم در جذب مخاطب و مشتری از طریق موتورهای جستجو و شاید بتوانیم بگوییم ارزان ترین و با ثبات ترین ابزار تبلیغات آنلاین به حساب بیاید، شما با داشتن سایت بهینه با سئو اصولی به راحتی میتوانید در بالا ترین نتایج جستجو گوگل قرار بگیرید و این امر خود به خود باعث بالا رفتن ارزش و شناخت نسبت به برند شما و حتی منجر به فروش بشتر در سایت های فروشگاهی می شود،

تبلیغات در گوگل

اگر کسب کار شما در شهرکرد و فضای آنلاین است و یا حتی وب سایتی فروشگاهی و یا شرکتی در شهرکرد دارید و میخواهید به سرعت به نتیجه مطلوب برسید با تبلیغات در گوگل، میتوانید به سرعت به نتیجه عالی دست پیدا کنید ما با مدیریت کمپین های گوگل ادوردز و بهینه سازی این کمپین ها به شما در این مسیر کمک میکنم تا مدت زمان کوتاهی این اتفاق مطلوب در کسب کار شما رخ دهد.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ در شهرکرد

ما همیشه سعی کردیم در ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ خود چه در شهرکرد یا اصفهان و کل ایران با مشتریان خود شفافیت کامل داشته باشیم و همیشه برای خدمات دیجیتال مارکتینگ و مشاوره دیجیتالی راه های متعددی پیش روی مشتریان قرار دهیم،پس نگران نباشید مشاورین ما بر اساس بودجه و یا خدمت مورد نظر شما را راهنمایی می کنند و اگر در مورد کسب و کار خود برنامه خاصی برای رشد آن دارید و نمیدانید از کجا شروع کنید، حتی به دنبال شروع ایده جدید و خاصی هستید مشاورین ما آماده پاسخگویی و راهنمایی شما هستند.

هزینه تولید محتوا