تولید محتوا

تولید محتوا سایت

تولید محتوا کاری میکند که شما را به عنوان یک منبع معتبر محتوا بشناسند

اگر بخواهیم تاثیر شگفت انگیز تولید محتوا  با کیفیت را در رشد کسب و کار و بازاریابی محتوا در یک جمله ساده بیان کنیم، میتوانیم بگویم که تولید محتوا خوب و توزیع محتوا در جای درست باعث انتقال حس خوب و ایجاد وفاداری در کاربر و  جذب مخاطب بیشتر و رشد بهتر کسب و کار می شود. دنیای امروز و کسب و کارهای که همواره در حال رشد و پیشرفت هستند تکیه زیادی بر تولید محتوا و بازاریابی محتوا دارند، شما هم اگر اهداف بلند مدتی برای رشد کسب و کار خود در دنیای دیجیتال دارید. حتما استراتژی محتوایی دقیق و برنامه‌ریزی شده‌ای برای بازاریابی و تولید محتوا روی سایت و صفحات شبکه‌های اجتماعی خود داشته باشید. محتوای خوب و با کیفیت اصلی‌ترین عامل موفقیت هر کسب و کار آنلاینی به شمار می آید.

بازاریابی محتوا با تولید محتوا

طراحی استراتژی و برنامه‌ریزی تولید محتوا

محتوای بهینه

تولید محتوا با اصول سئو

مهارت‌های لازم برای ایجاد محتوای بهینه‌

مهم‌ترین معیار گوگل برای نمایش صفحات یک سایت در صدر نتایج جستجو، تولید و انتشار محتوای اورجینال و ارزشمند، با رعایت اصول نگارشی و سئوی محتوایی است.

توزیع محتوا

تولید و توزیع محتوا

 توزیع محتوا در رسانه‌های مختلف

با هدفگیری مشتریان واقعی و تولید محتوایی مفید، سرگرم‌کننده باعث شوید مخاطبان مشتاقانه با شما وقت بگذرانند و تبدیل به یک منبع معتبر محتوای برای مخاطبین خود شوید.

محتوای ارزشمند

محتوای ارزشمند و مفید

تولید محتوا با بالاترین سطح کیفیت

با تولید محتوای ارزشمند با بالاترین سطح کیفیت، به صورت محتوای متنی و چند رسانه‌ای باعث جذب مخاطب بیشتر، ایجاد حس وفاداری در مشتریان و دریافت نتایج بهتر در نتایج جستجو می شود.

تولید محتوای متنی

تولید محتوا

مهم‌ترین رکن برنامه محتوایی هر کسب و کار

تولید محتوا با کیفیت مهم‌ترین رکن برنامه بازاریابی محتوا هر کسب و کاری است. از این رو هر کسب و کاری برای موفقیت نیازمند تولید محتوای با کیفیت، بهینه، منظم و کاربردی است.

همین حالا تولید محتوای خود را شروع کنید!

مشاورین ما منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند

پشتیبانی فندق

تولید محتوا سایت

محتوا قلب تپنده وب سایت شما است

محتوای با ارزش

محتوای ارزشمند و مفید

محتوای با ارزش و کاربردی باعث ایجاد ارزش و شناخت بیشتر برند شما به عنوان یک برند معتبر که باعث می شود مخاطبان مشتاقانه با شما وقت بگذرانند

اشتراک گذاری محتوا

اشتراک گذاری محتوا

تولید محتوای کاربردی و مفید برای سایت باعث جذب بیشتر مخاطب و اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی  و افزایش تعامل با محتوای سایت می گردد.

سئو محتوا

بهینه سازی محتوا

با رعایت اصول بهینه سازی در تولید محتوا تمام آنچه برای کسب رتبه های بالای گوگل لازم است را به راحتی کسب می کنید.

تعامل با کاربران

تعامل با کاربران

محتوای مفید و تاثیر گذار همیشه باعث ایجاد حس خوب و وفاداری در بین کاربران سایت شده و کاربران شما را به رقبایتان ترجیح می دهند،

تولید محتوای سایت
بازاریابی محتوا

چگونه محتوای خوبی خلق کنیم؟

با خلق محتوای با کیفیت کسب و کار خود را متحول کنید.

تحقیق کلمات کلیدی در تولید محتوا

اگر بخواهیم به طور جدی و مستمر روی محتوا کار کنیم و محتوای با ارزش برای سایت و سایر شبکه های اجتماعی خود تولید کنیم و از یک طرف تولید محتوا سایت برای شما اهمیت زیادی دارد و ورودی از سمت گوگل برای شما ارزشمند است،تحقیقات کلمات کلیدی اولین قدم برای فرآیند تولید محتوا سایت و یک قسمت مهم از استراتژی سئو سایت به شمار می آید.شما قبل از اینکه بخواهید برای وب سایتتان محتوای سئو شده تولید کنید ابتدا باید به کلماتی توجه کنید که می‌خواهید کاربران وب سایت شما را از آن طریق در موتورهای جستجو  پیدا کنند و حتما کیفیت محتوا تولید شده برای شما باید در الویت اصلی بعد از تحقیق کلمات کلیدی قرار بگیرد.اگر بخواهیم ابزارهای و روش های که برای تحقیق کلمات کلیدی استفاده میشود را معرفی کنیم قطعاً بهترین و محبوب ترین ابزار google keyword planner است که شما را به راحتی راهنمایی می کند شما به راحتی برای تحقیق کلمات کلیدی خود میتوانید  keyword planner  گوگل استفاده کنید، اما گر دانش لازم در این خصوص را ندارید بهتر است این مورد را با یک متخصص سئو و یا با ما مطرح کنید تا بهترین کلمه برای محتوای شما را معرفی کتیم.

 

اگر بخواهیم یک روش رایج تر در خصوص پیدا کردن کلمات کلیدی را معرفی کنیم الگو برداری از سایت های است که با کلمه کلیدی خاص  رشد کردند و در بین کاربرن محبوب شده اند البته این نکته فراموش نشود که رغابت با سایت های که در کلمات کلیدی خاص جایگاه خوبی دارد برای شما که تازه کار  را شروع کردید غیر ممکن است بهتر است شما از نوع استفاده  تگ ها و کاربرد کلمات کلیدی و محتوای آنها الگو برداری کنید تا بتوانید یک کلمه خاص  با محتوای با کیفیت خلق کنید.

یک دیگر از ابزار ارزشمند که به بسیاری از افراد کمک میکند تا بتوانند کلمه کلیدی خود را پیدا کنند موتور جستجو گوگل است. شما به راحتی می توانید در باکس جستجو گوگل به دنبال کلمه کلیدی مرتبط به محتوا خود بگردید و در پایان جستجو در قسمت Searches related to به عناوینی که گوگل به شما پیشنهاد داده دقت کنید این عناوین پیشنهاد شده  عنوان های مرتبط به کلمه کلیدی شما می باشد که در پیدا کردن کلمه کلیدی بسیار به شما کمک می کند. مثلا ما در مثال پایین کلمه تولید محتوا را جستجو کردیم و سایر کلمات زیر را به ما پیشنهاد داد

سرچ کنسول

تولید محتوا و ساختار آن

اگر بخواهیم به طور شفاف بگویم که محتوا چیست و باید چه ساختاری داشته باشد، باید بگویم محتوا به هر ابزاری که باعث تعامل و ایجاد حسی خاص در کاربران می شود محتوا می گویند، چه از نوع متن یا تصویر ویدیو یا موشن گرافیک، پادکست و …  گفته می شود، اما اینکه ساختار محتوا و نوع آن چه باید باشد،بزرگترین چالش شما قبل از تولید محتوا است ، شما باید مخاطب خود را بشناسید بازار هدف خود را بررسی کنید و بر اساس نیاز آنها محتوا تولید کنید اگر در این موارد دقت لازم را داشته باشید مطمعاً به سرعت به نتایجی مطلوبی میرسید و محتوا کار خودش را برای شما میکند. همیشه سعی کنید قبل از اینکه بخواهید تصمیم به تولید محتوای تخصصی بگیرید آموزش های لازم  در تولید محتوا را گذرانده باشید تا واقعاً به شعار معروف محتوا پادشاه است دست یابید.

مشخص سازی هدف و برنامه‌ریزی زمانی انتشار

گام بعدی و مهم ترین اقدام در بازرایابی محتوا مشخص سازی هدف و برنامه‌ریزی زمانی انتشار  محتوا می،باشد،شما بعد از اینکه به درک و شناخت مناسب از مخاطبین خود رسیدید و به نیازهای محتوای آنها دقت کردید و محتوای مناسب و با کیفیت مطلب تولید برای انها خلق کردید باید بر اساس رفتار کاربران و تعاملی که با آنها برقرار نمودید محتوای خود را در سایت منتشر کنید وسعی کنید از نظر نگارشی طوری محتوا را تهیه کنید که کاربر از خواندن محتوا خسته نشود و درمکان های مشخص(مثلا در انتهای هر پاراگراف) از اکشن ها و درخواست تعامل با کاربران و لینک به مطالب مرتبط از نظر موضوعی استفاده کنید. برای انتشار محتوای خود برنامه زمان بندی خاصی داشته باشید و سعی کنید در زمان های مشخص و بر اساس یک تقویم زمان بندی خاص محتوا را در سایت منتشر نماید.

اولویت بندی تولید و انتشار محتوا

همیشه سعی کنید در تولید محتوا به نیاز کاربران خود دقت کنید،سعی کنید محتوای تولید کنید که خاص باشد و نیازهای اصلی کاربران کسب و کار خود را در نظر بگیرید،سعی نکنید از محتواهای استفاده کنید که قبلا رقبا تولید کرده اند و در تولید محتوا همیشه پیش قدم باشید،سعی کنید برای بازدهی بهتر از محتوای تصویر،اینفوگرافیک و حتی ویدیو و موشن گرافیک استفاده کنید تاثیر چند برابری آنها از محتوای متنی را به سرعت احساس می کند.

بررسی بازخورد محتوا و تولید محتوا متنی،تصویری،رپورتاژ

بعد از انتشار محتوا در سایت باید به نکات زیادی توجه کرد بررسی بازخوردیی که از تولید محتوا و تعاملی که با کاربران ایجاد کردید و ارزش آن محتوا برای کاربران اصلی ترین ویژگی در بازاریابی محتوا می باشد،سعی کنید محتوا خود را در راستای کسب و کار خود تولید کنید که تعامل خوبی با کاربران و کسانی که به دنبال خدمات شما می گردند ایجاد کرده باشید، همیشه سعی کنید فقط بر روی محتوای متنی تمرکز نداشته باشید محتوای با جذابیت خلق کنید، توجه به محتوای تصویری،موشن گرافیک،پادکست و … اثر گذاری مناسب و حتی بهترین مکمل برای محتوای سایت شما است.

هزینه تولید محتوا چگونه محاسبه خواهد شد؟

ما همیشه سعی کردیم در تولید محتوا و حتی بازاریابی محتوا با مشتری شفافیت کامل داشته باشیم و همیشه برای تولید محتوای با کیفیت دو راه پیش روی آنها قرار میدهیم، اولین راه با توجه به نیاز کسب و کارهای مختلف و هدفی که برای رشد و کار خود دارد و برنامه که ما برای آنها بر اساس بازار هدف در نظر میگیریم ارائه می شود،طبیعتاً این روش چون با برنامه و استراتژی خاصی بر اساس نیاز کسب و کار و مخاطبین هدف مشخص می شود بازدهی بسیار بیشتری دارد. راه دوم این است که مشتری بر اساس نیاز خود به یک محتوای متنی، تصویری و یا ویدیوئی که بر اساس خواسته مشتری این خدمت به ایشان عرضه شده و مشتری بر اساس نظر خود و یا برنامه ای که از قبل دارد محتوا را منتشر می کند، اگر در مورد خواسته خود و هدف و برنامه بازاریابی محتوای خود، حتی به دنبال ایده در تولید محتوا خاصی هستید مشاورین ما آماده پاسخگویی و راهنمایی شما هستند.

هزینه تولید محتوا